Για την Αριστοτελική Θεωρία της Κίνησης και τη Θέση των Ζώων στην Τέχνη του Μοντερνισμού.

Έναρξη Μαθήματος- Οδηγίες Αυτοεγγραφής.

Καλημέρα σε όλες / όλους!

Σύμφωνα με την ΚΥΑ καθώς και τις οδηγίες που έχουν δοθεί από τη Σύγκλητο τα μαθήματα που έχουν ακροατήριο μεγαλύτερο από 50 φοιτητές θα γίνονται διαδικτυακά. Τα ηλεκτρονικά μαθήματα  στην ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ 2 του χειμερινού εξαμήνου (προσφέρεται ως επαναλαμβανόμενο), θα ξεκινήσουν την Παρασκευή 16  Οκτωβρίου  15:00-17:00 -δηλαδή την συνηθισμένη ώρα του μαθήματός μας- και θα γίνουν με τη μορφή τηλεδιασκέψεων (πλατφόρμα big blue button μέσω ΑΥΤΟΕΓΓΡΑΦΗΣ στο  e-learning). Οι τηλεδιασκέψεις θα γίνονται με την πλατφόρμα Big Blue Button μέσα από το elearning. Το δωμάτιο συνεδρίασης θα είναι ενεργό τουλάχιστον 30 λεπτά πριν ξεκινήσει το μάθημα.

Προσοχή:

Απαιτείται οπωσδήποτε η  αυτοεγγραφή Φοιτητή-τριας στο μάθημα

Οδηγίες Αυτό-εγγραφής:

1.  Εισέλθετε στην πλατφόρμα του moodle μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης https://elearning.auth.gr

2.  Εντοπίστετε το μάθημα στο οποίο θέλετε να εγγραφείτε είτε από τη λίστα των μαθημάτων του Τμήματος  είτε  μέσω της μπάρας αναζήτησης

3.  Αφού εντοπίσετε το μάθημα, δείτε  τον τίτλο του μαθήματος, το όνομα του καθηγητή-τριας ή των καθηγητών-τριων  και το εικονίδιο της αυτό -εγγραφής

4.  Στη συνέχεια πατήστε επάνω στον τίτλο του μαθήματος και η διαδικασία εγγραφής ολοκληρώνεται  αυτόματα.