ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Τηλ. : 2310 995068     Fax: 2310 995067

Αριθμ. Πρωτ. 487

e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κτίριο :

Διοίκησης

Προς

Τα μέλη του εκλεκτορικού σώματος

(Όπως αναφέρονται στον πίνακα αποδεκτών)

Θεσσαλονίκη

Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

Σας παρακαλούμε να προσέλθετε στη συνεδρίαση του εκλεκτορικού σώματος, που θα γίνει την  4η Νοεμβρίου 2010  και ώρα  9:45 π.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων του 4ου ορόφου, του κτιρίου της οδού Π. Μελά 40, στη Θεσσαλονίκη, προκειμένου να συζητήσουμε και να λάβουμε αποφάσεις  για τον ορισμό της εισηγητικής επιτροπής, προκειμένου να πληρωθεί μια θέση μέλους ΔΕΠ, στη βαθμίδα του καθηγητή, με γνωστικό αντικείμενο «Ζωγραφική», μόνος υποψήφιος για την πλήρωση της θέσης είναι ο αναπληρωτής καθηγητής του Τμήματος κύριος Γ. Τσακίρης.

Κοινοποίηση: 1. Πρυτάνεις των Πανεπιστημίων

Α.Π.Θ.