ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Έχοντας υπόψη την παρ 4, του άρθρου 11, της Υπουργικής Απόφασης Υπουργική Απόφαση αρ. Φ. 151/116946/Β6/2-11-2-2011 (ΦΕΚ 2438/2011 τεύχος Β’) περί εισαγωγής σπουδαστών στο Α΄ έτος σπουδών του Τμήματος Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών της Σχολής Καλών Τεχνών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.

ΚΑΛΟΥΜΕ

Τους εισαγόμενους, να στείλουν συμπληρωμένα τα έγγραφα που ακολουθούν για την εγγραφή στο αρμόδιο Τμήμα Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών, της Σχολής Καλών Τεχνών, του Πανεπιστημίου μας μέσα στην νόμιμη προθεσμία που αρχίζει από την  17η  Οκτωβρίου 2020 και λήγει την 30η Οκτωβρίου 2020 στη ηλεκτρονική διεύθυνση του Τμήματος Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

ΤΑΛΕΝΤΑ

Οι επιτυχόντες με την κατηγορία των υποψηφίων με ιδιαίτερη καλλιτεχνική προδιάθεση θα καταθέσουν μόνο την ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ και την ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΣΠΟΥΔΩΝ.

ΠΡΟΣΟΧΗ

• Η Υπεύθυνη Δήλωση θα πρέπει να έχει το γνήσιο της υπογραφής.
  • Να συμπληρωθεί σωστά ο αριθμός κινητού τηλεφώνου του εισαγομένου,
    γιατί θα του σταλούν οι κωδικοί για ενεργοποίηση του ιδρυματικού λογαριασμού
  • Να σταλούν σε ένα email όλα τα συμπληρωμένα έγγραφα (Αίτηση, Υπεύθυνη δήλωση, Δήλωση Εργαστηρίου).