Oι επιτυχόντες 2020 της κατηγορίας ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ - ΑΛΛΟΓΕΝΕΙΣ θα πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονική αίτηση εγγραφής μέσα το περιβάλλον

register.auth.gr

και να προσέλθουν στη γραμματεία με την αίτηση που θα εκτυπώσουν από το ίδιο περιβάλλον και με τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο διάστημα από 1/10 έως 8/10/2020.

Το σύστημα register.auth.gr για την καταχώρηση των στοιχείων αυτής τη κατηγορίας και την εκτύπωση της αίτησης έχει ανοίξει στις 23/9 και περιλαμβάνει αναλυτικές οδηγίες για τους φοιτητές.

Διευκρινίζουμε ότι:

1. Εισαχθέντες του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 ΔΕΝ θα καταχωρήσουν στοιχεία στο σύστημα register.auth.gr και θα προσέλθουν απευθείας στις Γραμματείες για εγγραφή.

Επισημαίνουμε ότι οι φοιτητές μπορούν να επικοινωνούν με το ΚΗΔ μέσω email στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για τυχόν προβλήματα που αντιμετωπίζουν.