ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Το Τμήμα Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών της Σχολής Καλών Τεχνών του Α.Π.Θ., ως επισπεύδον σε συνεργασία με το Τμήμα Πολιτικών Επιστημών της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του ΑΠΘ καλούν τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΠΜΣ) με τίτλο: «Τέχνη και Δημόσια Σφαίρα», για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν στη Γραμματεία αίτηση από 15/2/2019 έως 15/3/2019 (ώρες 11:00-13:00).

Η αίτηση μπορεί να υποβληθεί και ταχυδρομικώς με σφραγίδα ταχυδρομείου εντός της προαναφερόμενης προθεσμίας στη διεύθυνση:

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γραμματεία του Τμήματος Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών του Α.Π.Θ.

Πανεπιστημιούπολη, κτίριο Διοίκησης, 1ος όροφος, Τ.Κ. 54124 Θεσσαλονίκη

(τηλ. 2310-995069, Fax: 2310-995067, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ).

Περισσότερες πληροφορίες, Προκήρυξη, Οδηγό σπουδών, έντυπο αίτησης για το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών «Τέχνη και Δημόσια Σφαίρα» θα βρείτε στο site του Τμήματος: https://www.vis.auth.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=2156&Itemid=68&lang=el

του Διατμηματικού Μεταπτυχιακού Προγράμματος

Γεώργιος Διβάρης