ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
                                                                   ΤΜΗΜΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ                     ΑΡΙΘΜ 709
Γραμματεία
Πληροφορίες: Σ. Τσέργα                                                                                                                    Θεσσαλονίκη  11-2-2013
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ                Τηλ. :    2310 995068     Fax:    2310 995067
                e-mail :   Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κτίριο :            Διοίκησης

Προς
                                                                                                     Τα μέλη της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης
                                                                                                      (Όπως αναφέρονται στον πίνακα αποδεκτών)
                                                                                                                   Θεσσαλονίκη
                                                              Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η  (αρ. συν.24)

Σας παρακαλούμε να προσέλθετε στη συνεδρίαση της Γενικής Συνέλευσης Ειδικής Σύνθεσης, που θα γίνει την Πέμπτη 14Φεβρουαρίου 2013  και ώρα  12:00 στην αίθουσα διδασκαλίας Θεωρητικών μαθημάτων  στη Θέρμη, Θεσσαλονίκη, προκειμένου να συζητήσουμε και να λάβουμε αποφάσεις  για τα παρακάτω θέματα ημερήσιας διάταξης.
Σε περίπτωση έλλειψης απαρτίας η συνεδρίαση θα επαναληφθεί την επομένη την ίδια ώρα και θα βρίσκεται σε απαρτία με οσαδήποτε μέλη κι αν είναι παρόντα.
ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ
1.  Εγγραφές υποψηφίων διδακτόρων.
2.Έναρξη διαδικασίας για την εξέλιξη του λέκτορα κυρίου Βασίλειου Βασιλακάκη  Προκήρυξη της θέσης του στη βαθμίδα του επίκουρου καθηγητή, με γνωστικό αντικείμενο «Ζωγραφική».
3.Έναρξη διαδικασίας για την εξέλιξη του λέκτορα κυρίου Χαράλαμπου Βενετόπουλου Προκήρυξη της θέσης του στη βαθμίδα του επίκουρου καθηγητή, με γνωστικό αντικείμενο «Ψηφιακά Μέσα -Ψηφιακός Σχεδιασμός».
4.Αιτήσεις Προτάσεις.
                                                                                      Με  τιμή
                                                                                     Ο Πρόεδρος
                                                                              Ξενοφών Σαχίνης
                                                                                    Καθηγητής
Η Υπογραφή του Προέδρου βρίσκεται στο πρωτότυπο έγγραφο στο αρχείο του Τμήματος.